3D Друк Пропозиція передопераційного ПАЦІЄНТІВ Медичне Insight

3dyourscanДовгострокова мета виробництва медичної добавка, щоб мати можливість друкувати повні функціональні 3-D друковані органи. проте, це зовсім не означає, що 3D не має нічого відчутного запропонувати лікарський світ сьогодні.

Повноколірний 3-D поліграфічна компанія запустила Біле Хмара нову послугу медичного 3D друк 3D друк під назвою Scan: який пропонує індивідуальні передопераційного освітні моделі повнокольорових на основі КТ / МРТ пацієнта. Найбільш виразно всього, Ці особи моделі можуть бути розроблені навколо 24 годин.

На сьогоднішній день існує значний бар'єр, коли справа доходить до спілкування і розуміє, що відбувається в середині тіла. Надаючи розуміння на більш глибокому рівні, через персоналізоване охорону здоров'я, люди можуть по-справжньому візуалізувати взаємодія з тим, що відбувається всередині себе перед використанням. Це забезпечує пацієнту – хто не розуміє, як читати томографію або МРТ розуміння того, що вони стикаються, і чому хірургічне втручання може бути правильним маршрутом для них.

img_7965-2-720x480-с img_7957-720x480-с3D сканування Біле Хмара включає властивість “шарнір & кусень” система, в змозі забезпечити поперечний переріз – з'єднаних річчю – to show what is going on inside a particular body p art. Технологія являє собою партнерство з передової візуалізації програмного забезпечення компанії TeraRecon.

Це запаморочливих, щоб побачити, що може вийти з цих принтерів, коли ви дивитеся на колір. Часто одного кольорові відбитки не дають відблисків в областях, що представляють інтерес. Система TeraRocn забезпечує алгоритми для затінення кольору. Це дає відчуття справжнього реалістичний колір, так само, як хірург, дивлячись в сканування. Це допомагає пацієнтові зрозуміти і те, що повинно бути зроблено на більш глибокому рівні.

промо-модель-12-720x480-сУ деяких випадках ці призначені для користувача моделі органів, це може зайняти від трьох до п'яти тижнів, щоб створити через ручних методів, які беруть участь. Тобто те, що 3D-друк – і організація з ресурсами Біле Хмара – може допомогти змінити.

Маючи це відразу ж час дуже важливо. З великою кількістю послуг забезпечуючи миттєве задоволення, бар очікування до того, що люди очікують набагато її, і більш швидкої доставки є ключовим. З можливостями і технології, які ми маємо, factorieПечінка-2-720x480-сs, що обробляти об'єкт кожен день, як добре підігнана і персоналізовані для фізичних осіб.

Маючи швидше обертаються більш значна конкретним в тих ситуаціях, коли виникає потреба проводити більш швидкі операції, Якщо є операції на коліні, неможливо, повинні бути величезний rush.However, якщо дитина відчуває операцію на серці або пухлини головного мозку операція, Це процедури, які повинні бути швидко оброблені.
У всьому цьому;S просто ще один спосіб, що 3D-друк і промисловості лідерами в ньому змінюють світ на краще.