Порівняння лікування акне: проактивний, Oxy Maximum, і AcneFree

попереджуючийБагато продуктів по догляду за шкірою мають претензії, що він може очистити акне, бич багатьох підлітків і дорослих. проте, робити будь-які з цієї вади витягуючи кошти насправді працюють?

Місцеве лікування з бензоїл пероксид настільки з найефективніших варіантів над лічильник для акне, яка SI, викликаних бактеріями, замкнених в забиті пори. Ми недавно випробувані Proactive ( рекламовані Джастін Бібер, і Кеті Перрі) вона коштує близько $20 на поставку місяців. Acnefree Є про $20 на поставку двох місяців ) і OxyMaximum ( $5 протягом двох-трьох місяців). Проактивний і AcneFree пропонують метод триступеневий миття, ремонт лосьйон і тонер. Oxy Maximum є мити, що ви змивати. У цих випробувань 83 чоловіки і жінки у віці від добровольців 14 до 40 використовували один з продукту щоранку і ніч протягом восьми тижнів.

Два пристрої також були випробувані, що використання тепла або світла для лікування акне. Творці Xeno Hotspot ($40 для 80 використання) і акумуляторні Немає!Немає!шкіра ($180) стверджують, що ці пристрої дозволить зменшити або повністю видалити запалені вугрів; жоден з них не дизайн для білих вугрів або комедонов. У нашому тесті,26 добровольці використовували кожен пристрій на одній зі своїх граней протягом двох днів.

Як Ці продукти виконують
Жоден з місцевого лікування ми не пройшло перевірку завершили пов'язаний акне, але велика частина добровольців було менше плям в кінці восьми тижнів незалежно від того, який продукт вони використовують. До двох третин з них бачив 40 відсотків менше прищів в середньому.

Хоча різниця в зниженні акне серед брендів не було статистично значущим, різниця в ціні була. Acnefree коштує близько половини того, що ви заплатили б за проактивного і OxyMaximum був найменш дорогий з усіх.

Oxy Максимальна і AcneFree доступні в місцевих аптеках і дисконтних роздрібних продавців. Проактивний доступна з деяких різних джерел, і ми знайшли діапазон цін. У кіоску в торговому центрі продавав поставки протягом двох місяців $51. Amazon.com за умови, еквівалентну суму для $44. Ми отримали відрізняючись інформацію від представників Proactiv при спробі придбати продукт по телефону, але остаточна ціна була цитата $20 за один місяць набору в. $40 для двох -місяць комплекту, і $60 протягом трьох місяців з комплектом. Краща угода може бути безпосередньо від компанії. Якщо ви не скасувати підписку, компанія буде автоматично оновлювати ваш замовлення.

профілактичні Інгредієнти
Проактивний має перекис бензоїлу (BPO) це антибактеріальне лікування акне, який працює, вбиваючи P. вугри бактерії на контакті всередині пори. БПО також допомагає в від'єднавши пори і зменшуючи видобутку нафти, яке може бути викликане гормонами і відбувається на початкових етапах циклу акне. Він був використаний протягом багатьох десятиліть.

Гліколева кислота є кислотою (AHA) Це відбувається з цукру. Воно є загальним і знати, для відлущування і освітлення шкіри властивостями. посібники гліколевої кислоти, щоб послабити кістки мертвих клітин шкіри і покращує відлущування поверхні шкіри і всередині отвору пір, щоб допомогти здорових живих клітин під.

саліцилова кислота – Анти-акне медицини і легкої бета-гідрокси кислоти, саліцилова кислота дозволяє мертві клітини шкіри, щоб послабити і пролити, допомагаючи тримати пори очистити від залишків клітин. Це особливо важливо при лікуванні акне, так що часу не перешкоджала мертві клітини шкіри, які можуть обмежуся масло і бактерії, якщо залишити на поверхні шкіри.

Гіалуронова кислота в комплексі зволоженню кроку 3; Це є природним зволожувачем агент, який проведе кілька сотень разів його вага у воді. Він зустрічається в людському організмі у великих кількостях, в проміжках між клітинами шкіри, забезпечуючи вологи, і округлість. Це не є “кислота” в традиційному сенсі цього слова, оскільки немає нічого суворими про це.

Гіалуронова кислота застосовується до вашої шкіри, діє як магніт, щоб залучити вологу до шкіри допомагає тримати його візуально гідрат. Гіалуронова кислота також відомий за це заспокоює в захисних властивостях.

OxyMaxium Інгредієнти
Активний інгредієнт: перекис бензоїлу 10%
Неактивні інгредієнти: бутиленгліколь, лимонна кислота безводна, каприловий / capramidopropyl бетаїн, цетостеариловий спирт, кокамідопропіл аромат, гідролізований соєвий білок, гідроксифеніл propamidobenzoic
бетаїн, діазолідінілмочевіну, динатриевая PEG-5 laurylcitrate сульфосукцінатним, пропилпарабен, очищена вода, цитрат натрію, лаурил натрію
кислота, метилпарабен, PEG-8 диметикон, пентіленгліколь,
саркозінат, ксантановая камедь

Нижня лінія
Для лікування акне самостійно, почати з бензоїл пероксид на основі лікування, і усвідомлювати ціну майже всі наші учасники випробувань були досить задоволені місцевого продукту, який вони намагалися сказати, що вони будуть купувати його. При цьому не буде необхідності для вас, щоб купити найдорожчий там.

Це липка, щоб пам'ятати, що спалахи акне носить циклічний характер. Так що ваші прищі може погіршитися, перш ніж вона покращує. Крім того, майте на увазі, що бензоила, може викликати роздратування шкіри. Якщо це станеться, Ви могли б хотіти бачити дерматолога.